Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
Pewnie większość mnie nie zna, więc pora się przedstawić.

Hej, 
mam na imię Kuba, lat 17 (za 28 dni). Uczęszczam do technikum na profilu informatycznym, 2 rok. Posiadam podstawowe umiejętności w tej dziedzinie, m.in. tworzenie stron internetowych, programowanie (PAWN, C#, C++), podstawy sieci, obsługa serwera Windowsowego, obsługa Linuxa. 

W SA:MP gram od 2014, od 2016 zajmowałem się tworzeniem serwerów, niektóre wypalały, niektóre nie. Wiem z czym wiąże się bycie administratorem takiego serwera, bywałem w ekipach na różnych stanowiskach, nie zawsze współpraca się układała, jestem ciężkim typem człowieka. Choć staram się to od niedawna zmieniać. Od niedawna postanowiłem zrezygnować z zakładania serwerów, bo większość osób od górnie zakłada że serwer upadnie, bo byłem jaki byłem w przeszłości - więc dałem im tą satysfakcję. Zgłosiłem się u Was na beta-testera z pozytywnym skutkiem, nie zamierzam odpuszczać tego serwera, chciałbym włożyć trochę od siebie w Wasz sukces i pomóc Combaciorowi jeżeli taka pomoc będzie potrzebna. Wiele o mnie pewnie nie raz usłyszycie, jeżeli zjawią się tu pewne osoby, tłumaczyć się z niczego nie zamierzam. 

Mówiąc ogólnie o mojej osobie.
Jestem fanatykiem starej muzyki, szczególnie amerykańskiego hip-hopu i grunge. Zdarzają się polscy wykonawcy którzy mi odpowiadają swoim stylem. W słuchawkach spędzam większość swojego żywota. Staram się być wyrozumiały dla innych, czasami nerwy mnie poniosą ale jest to spowodowane jedynie trudnościami z kontaktem między ludzkim i problemem z kontrolowaniem emocji - staram się to ograniczać. Nie jestem za bardzo otwarty na innych, ale nie utrudnia mi to życia w żaden sposób. 

I to chyba tyle!
Dziękuje za przeczytanie.
Odpowiedz
Elo Cool
Odpowiedz
Witam Serdecznie!
Odpowiedz
Cześć Big Grin
Odpowiedz

Skocz do: