Ultimate Game | Polski Serwer SAMP 0.3.7-R4 | Forum
Koniec - Wersja do druku

+- Ultimate Game | Polski Serwer SAMP 0.3.7-R4 | Forum (http://u-game.pl)
+-- Dział: Sekcja ogólna (http://u-game.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia i informacje (http://u-game.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Koniec (/showthread.php?tid=261)

Koniec - Combacior - 03-19-2020

Trudno pisać mi ten tekst. Miałem nadzieję, że może coś z tego wyjdzie, ale niestety. Nie mam motywacji do rozwijania skryptu widząc ciągle 0/50. Tak czy inaczej, nie będę już przedłużać serwera na następny miesiąc tylko po to, żeby świecił pustkami.

RE: Koniec - Boyka - 03-19-2020

Szkoda, kilka osób serio poważnie liczyło, że coś z tego będzie, niestety teraz gracze mają inne standardy. Dzięki Comb i reszta załogi za możliwość powspominania sobie fajnych czasów gry w SAMP. Ja się nie żegnam, bo możliwe, że jeszcze kiedyś się zobaczymy Wink

RE: Koniec - Look_At_Me - 03-19-2020

Szkoda, że w taki sposób chcecie to zakończyć ale faktycznie jeśli nie posiadacie czasu to bezsensu to ciągnąć. Ostatnie "zmiany" były opisywanie ok. miesiąc temu, dotyczyły one głównie kosmetyki i naprawy błędów. Równie dobrze już wtedy można było napisać informację o końcu, bo przez ten czas była to tylko przedłużana egzystencja. Niestety tempo które było narzucone na początku zostało szybko stracone wraz z kolejnymi aktualizacjami.
Pomagałem na wielu "frontach" aby jednak się to udało natomiast samych chęci nie jestem w stanie nikomu przywrócić. GM skupiał się tylko na prostym DM, gdzie obecne polskie community SA:MP jest o wiele bardziej wymagające. Oprócz tego co ten gamemod miał za czasów reaktywacji Fullserwera przez Ikera to niewiele elementów zostało dodanych do rozgrywki co na tle innych serwerów było niezbyt atrakcyjne dla nowych graczy. 
Szkoda, że pewne wzorce i pomysły z innych map nie zostały tutaj wprowadzone. Strata czasu na pisanie wszystkiego co autorskie również nie pomogła, gdyż nikt obecnie tego nie docenia, poza tym po co pisać coś od nowa skoro jest to już dostępne w internecie?

Mimo tego najważniejsze dla mnie jest jednak to, że gdy zobaczyłem reklamę serwera, którego kojarzyłem z dawnych lat powróciła mi chęć do grania w SA:MP. Była to okazja do powtórnego spotkania starych wyjadaczy na serwerze, a niekiedy do zawarcia nowych znajomości. Może spotkamy się jeszcze na innym serwerze, grze, a może w FiveM Smile ?

RE: Koniec - planszow - 03-19-2020

Niestety, to pokazało jak w już 2020 roku gracze mają gdzieś SA:MP. Sam przegrałem te 80 godzin, ale ciągłe nabijanie expa w samych spedycjach mnie znudziło, zazwyczaj nie było kogo zabijać albo były to bambiki pokroju Ursusa/Nero, gdzie jeden i drugi tylko potrafili uciekać i taka rozgrywka strasznie nudziła. Fajnie się tutaj grało, ale większość tych graczy tutaj to były tylko trolle/śmieszki z tego, że ten serwer w ogóle wystartował (on chociaż wystartował xd) i później coraz więcej osób zaczęło się wysypywać z rozgrywki :/
No nic, nawet sytuacja na świecie nie pomogła w zdobyciu większej ilości graczy Sad

RE: Koniec - Vertan - 03-19-2020

Szczerze mówiąc nic dziwnego że serwer pusty skoro to już nie te czasy SAMP sprzed kilku lat gdzie było dużo serwerów, graczy, rozgrywka była dużo przyjemniejsza itp. Teraz każdy jest nastawiony na szybkie zarabianie i jak najwięcej ulepszeń, nikomu nie chce się przegrać tych kilkudziesięciu godzin na serwerze, żeby być w "topce". Najlepsze czasy SAMP już dawno temu minęły, ale tak czy siak - fajnie było pograć na reaktywacji uG. Szkoda, że tak szybko to się to skończyło, ale no cóż, bywa.

RE: Koniec - Volt - 03-19-2020

Dosyć niespodziewany koniec ale cóż... nigdy bym nie pomyślał, że zagram na uG po tylu latach. Pewnie skoro reaktywacja tak szybko zostaje zamknięta więcej już nie zagramy. Gdy serwer czy teraz jeszcze forum jest dostępne to człowiek wiedział jak wykorzystać wolny czas. Dzięki wszystkim za grę, za rozmowę, za powspominanie starych czasów.

RE: Koniec - Monte - 03-20-2020

no a czego się było spoedziewać? większość ludzi, która grała w samp ma już inne obowiązki niż pójście do szkoły i odbębnienie tych kilku godzin, a młodszych nie jara już jakieś san andreas xd. fajnie było spotkać kilku znajomych z dawnych lat noł-lajfienia w sampa i pograć sobie te kilka dni, no ale na ciągłe granie to czasu nie ma już niestety...

RE: Koniec - Fireq_ - 03-20-2020

Dzięki za wszystko! Mam nadzieję, że jeszcze się gdzieś zobaczymy Big Grin

RE: Koniec - Zgredek - 03-21-2020

Fajnie miło było spotkać na forum starych znajomych z sampa. Szkoda że to się tak potoczyło ale niestety scena SA-MP umarła już dawno teraz jedynie opłaca się coś stworzyć na MTA tam po 40k graczy dziennie.

RE: Koniec - Mr.A. - 03-31-2020

Sad Sad Sad Sad